Pożyczki Zakopane

Poznaj miejsca, gdzie będziesz mógł pożyczyć pieniądze.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez kłopotu znajdziesz biura finansowe w Zakopanem (województwo małopolskie). Jeżeli potrzebujesz „na szybko” środków finansowych, najlepiej będzie przeanalizować lokalne biura pożyczkowe, podobnie, jak podmioty finansowe działające w skali kraju.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe oferowane w Zakopanem zarówno przez internet, jak i w lokalnych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

Jeśli masz zamiar starać o pożyczkę udzielaną w stacjonarnym biurze, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Zakopanem.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć bez wychodzenia z domu, to warto, żebyc ocenił znajdujące się poniżej instytucje pożyczające przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz 36-miesięcznym okresem spłaty. RRSO w promocji wynosi 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możesz otrzymać od 1000 do 3 000 złotych całkowicie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z pieniędzy bez prowizji o odsetek jest spłacenie pożyczonej kwoty w ciągu 40 dni. W przypadku, w którym jednak podejmiesz decyzję, aby zatrzymać pieniądze na dłużej, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO wynosi 0%, natomiast oferta standardowa – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najpopularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie zalety ma taka usługa? Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też świadczenie rentowe. Wystarczające jest oświadczenie pożyczkobiorcy o uzyskiwanych dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest więc minimalizacja formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie wystarczy wybrać kwotę pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty długu. W następnym kroku musimy wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję pożyczkową. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma przelewa pieniądze na konto bankowe pożyczkobiorcy. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkodawcy zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Zasadniczym problemem w ich sytuacji jest to, że często posiadają oni negatywną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również zdecydowana większość firm pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wyżej wymieniony rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu instytucjach pozabankowych będąc nowym klientem masz szansę otrzymać do 3000 PLN, jednak jeżeli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 złotych. Warto mieć świadomość, że będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10.000 PLN. Maksymalny czas umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla zadłużonych znajdziesz także w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym równym 514%. powyższe instytucje są jednymi z nielicznych, jakie oferują pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że instytucje pozabankowe zobowiązane są do badania zdolności finansowej wnioskodawców. Analizują one w tym celu różne inne rejestry zadłużonych – ERIF czy BIG.

W dobie epidemii COVID-19, jednymi z najczęściej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, wielu pożyczkobiorców decyduje się pożyczać poprzez internet, ewentualnie zamawia pieniądze z dowozem do mieszkania. Istotną zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie trzeba wybierac sie do placówki stacjonarnej, bo proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, przede wszystkim powinieneś porozumieć się z pożyczkodawcą i zawnioskować o pieniądze. Da się to zrealizować za pomocą telefonu, ale bez problemu dokonasz tego za pośrednictwem internetu. Instytucja, w której wnioskujesz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności kredytowej i gdy uzna, że stać Cię na kredyt, dowiezie Ci gotówkę za pośrednictwem przedstawiciela. Da Ci on umowę do podpisania, a nastepnie przekaże gotówkę. Proste. Ile to będzie trwało? Przeważnie będzie to miało miejsce kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez firmę pożyczkową. W jakim biurze dostarczają pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Poniżej publikujemy placówki udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Kolejną ich nazwą bywają momentówki. Istotną cechą tych usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Pożyczana kwota jest jednak przeważnie niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że możesz je często dostać na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, często dostaniesz je w około 15 min. Jeżeli potrzebujesz gotówki na krótki termin, sprawdź na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Zakopanem chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Możesz je znaleźć w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał także firmy działające na terenie całego kraju. W kilku biurach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, na przykład w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 złotych na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie instytucje obecnie funkcjonujące na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.