Pożyczki Zgorzelec

Dowiedz się, gdzie możesz otrzymać wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez problemu znajdziesz usługi finansowe w Zgorzelcu (województwo dolnośląskie). Jeżeli poszukujesz pilnie możliwości pożyczenia pieniędzy, najrozsądniej jest przeanalizować aktywne lokalnie biura pożyczkowe, ale także podmioty finansowe pożyczające w całym kraju.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe udzielane zarówno online, jak i w lokalnych instytucjach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

Jeśli masz zamiar wnioskować o pożyczkę przyznawaną w stacjonarnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Zgorzelcu.
Jeśli jednakże chcesz pożyczyć nie wychodząc z domu, to warto, abyś sprawdził zamieszczone tutaj firmy pożyczające przez internet. W poniższej porównywarce znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 zł na okres do 36 miesięcy. RRSO w promocji wynosi 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito będziemy mogli pożyczyć do 3000 PLN całkowicie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z całej sumy za darmo jest spłata otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. W przypadku, w którym jednakże podejmiesz decyzję, aby przekroczyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO jest na poziomie 0%, a w standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najszybszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? W takim przypadku nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę czy świadczenie rentowe. Przy składaniu wniosku wystarczy samo oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest zatem ograniczenie firmalności do niezbędnego minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek bankowy i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie wystarczy wybrać wysokość wnioskowanych środków oraz okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku musisz wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję firmy pożyczkowej. W przypadku pozytywnej decyzji, firma przelewa wnioskowaną kwotę na konto klienta. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja pożyczkodawcy zależna jest od zdolności kredytowej klienta. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w bankach. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość firm pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wyżej wymieniony rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 PLN, jednak jeżeli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. Warto mieć świadomość, że będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10.000 PLN. Maksymalny czas spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych udzielane są także w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem w wysokości 514%. Wskazane powyżej firmy są jednymi z nielicznych, które decydują się pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże wiedzieć, że firmy pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności kredytowej wnioskodawców. Monitorują one po to różne inne bazy danych – przykładowo KRD.

W trudnym czasie epidemii COVID-19, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pieniędzmi dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, liczna grupa klientow preferuje pożyczanie pieniędzy kanałami internetowymi, ewentualnie zamawia gotówkę z dowozem do mieszkania. Istotną zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musisz udawać się do siedziby firmy, bo proces przekazywania gotówki ma miejsce w domu klienta. Jak to działa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, po pierwsze musisz skontaktować się z biurem pożyczkowym i tam wypełnić wniosek. Da się to zrealizować przez telefon, lub przez stronę internetową. Firma, w której wnioskujesz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na ewaluację Twojej zdolności kredytowej i gdy oceni, że stać Cię na pożyczkę, dostarczy Ci pieniądze za pośrednictwem swojego reprezentanta. Osoba ta da Ci druk umowy do podpisania, a zaraz potem wręczy odliczoną kwotę. Proste. Ile to wszystko trwa? Najczęściej pieniądze dostaniesz następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez pożyczkodawcę. W jakim biurze dostarczają pieniądze w ten sposób? Dzięki firmie Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Na poniższej mapie publikujemy placówki udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Innym określeniem tych usług bywają momentówki. Najważniejszą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótkoterminowość. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do 1-2 miesięcy. Wysokość środków jest jednak z reguły mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 minut. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na krótki termin, zobacz na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Zgorzelcu chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Jest szansa, aby je otrzymać w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał również biura ogólnopolskie. W kilku firmach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga oferuje pożyczki na dowód do 20000 złotych, których spłatę można rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku instytucjach finansowych, na przykład w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część instytucji oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo pożyczki dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie wszystkie firmy obecnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.