Pożyczki Zielona Góra

Zielona Góra

Z poniższego artykułu dowiesz się, gdzie będziesz mógł uzyskac wsparcie finansowe.

Za sprawą umieszczonych tutaj map bez problemu znajdziesz usługi finansowe w Zielonej Górze (województwo lubuskie). Jeżeli poszukujesz „na szybko” możliwości otrzymania pieniędzy, dobrze jest ocenić funkcjonujące w mieście biura pozabankowe, ale także instytucje pozabankowe o ogólnopolskim charakterze.

W tym miejscu znajdziesz pożyczki pozabankowe udzielane w Zielonej Górze zarówno online, jak i w lokalnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

W przypadku, gdy masz zamiar wnioskować o gotówkę oferowaną w lokalnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Zielonej Górze.
Jeśli jednak chcesz pożyczyć bez wychodzenia z domu, to warto, gdybyś wziął pod uwagę opublikowane w poniższej tabeli oferty online. W poniższej porównywarce znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz maksymalnie 36-miesięcznym terminem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której będziemy mogli zaciągnąć do 3000 PLN zupełnie bezpłatnie. Zasadniczym warunkiem skorzystania z środków finansowych za darmo jest spłata otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. W przypadku, w którym mimo wszystko podejmiesz decyzję, aby przekroczyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji wynosi 0%, natomiast oferta standardowa – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z popularniejszych usług finansowych. Jakie zalety ma taka usługa? Klienci nie muszą dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy też rentę. Przy składaniu wniosku wystarczy samo oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Najistotniejszą ich zaletą jest więc minimalizacja formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek bankowy jak również numer telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie należy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy oraz czas spłaty. W następnym kroku musisz wysłać wniosek oraz czekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przekazuje gotówkę na rachunek bankowy wnioskującego. Musimy jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja pożyczkodawcy często zależy od zdolności kredytowej klienta. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Kluczowym problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie mają oni dosyć złą historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucjach bankowych. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem dociera wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również zdecydowana większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wspomniany rejestr. Obecnie masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obu firmach będąc nowym klientem masz szansę otrzymać do 3000 PLN, przy czym jeśli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Alternatywnie będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy zł. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Ponadto kredyty dla zadłużonych dostępne są również w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem równym 514%. Znajdujące się powyżej instytucje należą do nielicznych, jakie decydują się pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że instytucje pozabankowe zobowiązane są do oceny zdolności kredytowej wnioskodawców. Kontrolują one po to różne inne rejestry dłużników – KRD czy ERIF.

W czasach epidemii koronawirusa, jednymi z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z racji obaw przed zakażeniem, liczna grupa pożyczkobiorców woli pożyczać pieniądze kanałami internetowymi, albo wnioskuje o pieniądze do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie trzeba tracić czasu na wyprawę do biura pożyczkowego, ponieważ cały proces pożyczania ma miejsce w domu klienta. Jak to działa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, po pierwsze musisz skontaktować się z biurem pożyczkowym i tam wypełnić wniosek. Da się to wykonać przez telefon, ale bez problemu dokonasz tego za pośrednictwem internetu. Instytucja, w której prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i jesli oceni, że stać Cię na pożyczkę, dowiezie Ci gotówkę poprzez swojego reprezentanta. Przekaże Ci on umowę do podpisania, a zaraz potem wręczy odliczoną kwotę. I to wszystko. Ile to wszystko trwa? Przygotuj się na to, że będzie to miało miejsce następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez firmę pożyczkową. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w ten sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie zamieszczamy instytucje udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Pokrewnym ich określeniem są momentówki. Najważniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Udzielane są one przeważnie na okres od jednego dnia do 60 dni. Wysokość środków jest jednak przeważnie niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 minut. Jeżeli potrzebujesz gotówki na krótki okres, zobacz poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Zielonej Górze chwilówek.

Zależy Ci na szybkim pożyczeniu pieniędzy? Możesz je otrzymać w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył także firmy działające na terenie całego kraju. W kilku firmach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku instytucjach finansowych, na przykład w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 zł na 2 lata). Część instytucji oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeśli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie wszystkie instytucje poza-bankowe obecnie funkcjonujące na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. różne SKOKi, Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.