Pożyczki Żywiec

Niniejszy artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, u kogo możesz uzyskac wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom z łatwością znajdziesz pożyczkodawców w Żywcu (województwo śląskie). W przypadku, gdy potrzebujesz pilnie pieniędzy, najlepiej będzie porównać aktywne w skali lokalnej firmy pożyczkowe, jak również instytucje pozabankowe o ogólnopolskim charakterze.

W tym miejscu znajdziesz pożyczki pozabankowe dostępne w Żywcu zarówno online, jak i w stacjonarnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy chcesz wnioskować o pożyczkę udzielaną w placówce lokalnej, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Żywcu.
Jeśli jednak chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, gdybyś przeanalizował znajdujące się poniżej instytucje pożyczające przez internet. Poniżej znajdziesz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz 36-miesięcznym okresem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO ma wartość 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możesz zaciągnąć do 3000 PLN zupełnie bezpłatnie. Kluczowym warunkiem skorzystania z pieniędzy bez kosztów jest spłacenie otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. W przypadku, w którym jednak zdecydujesz się przedłużyć termin spłaty, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO wynosi 0%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najpopularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie są zalety tej usługi? Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę albo świadczenie rentowe. Wystarczające jest oświadczenie o dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest zatem uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie trzeba określić kwotę wnioskowanych środków oraz pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Potem musimy wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa przekazuje pieniądze na konto klienta. Musisz jednak pamiętać, iż pomyślna firmy pożyczkowej zależna jest od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Grupą klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Zasadniczym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często posiadają oni dosyć złą historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucjach bankowych. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być niejednokrotnie niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wspomniany rejestr. Obecnie masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem masz szansę otrzymać do 3000 złotych, przy czym jeśli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 złotych. Zwracamy uwagę, że jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy zł. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla zadłużonych udzielane są ponadto w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym wynoszącym 514%. Znajdujące się powyżej firmy należą do nielicznych, które oferują pomoc zadłużonym. Musisz mieć jednak świadomość, że instytucje tego typu zobowiązane są do badania zdolności finansowej klientów. Konsultują one w tym celu różne inne bazy danych – przykładowo KRD.

W trudnym czasie epidemii koronawirusa, jednymi z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z powodu sanitarnych rygorów, wielu klientow woli pożyczać pieniądze drogą online, ewentualnie wnioskuje o gotówkę do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musimy wybierac sie do placówki stacjonarnej, ponieważ cały proces pożyczania ma miejsce w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, po pierwsze powinieneś skontaktować się z pożyczkodawcą i zawnioskować o pieniądze. Da się to zrobić telefonicznie, lub przez internet. Instytucja, w jakiej prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na ewaluację Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na pożyczkę, dostarczy Ci pieniądze poprzez oddelegowanego przedstawiciela. Przekaże Ci on umowę do podpisania, a zaraz potem przekaże środki pieniężne. I tyle. Ile to wszystko trwa? Najczęściej odbędzie sie to następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez pożyczkodawcę. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w taki sposób? Dzięki firmie Bocian mają na nie szanse tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdziesz biura udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Innym ich określeniem są na przykład momentówki. kluczową cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótkoterminowość. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Pożyczana kwota jest jednak z reguły niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 min. Jeśli potrzebujesz gotówki na krótki termin, zobacz na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Żywcu chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Masz szansę je otrzymać w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tu i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał także instytucje ogólnopolskie. W kilku instytucjach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku instytucjach finansowych, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 zł na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie biura pożyczkowe aktualnie aktywne na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.